Yüksek İp Parkuru

Macera parkuru oyunları en az iki metreden yükseğe konumlandırılsa da tipik örnekleri beş metreden yükseğe konumlanacak şekilde tasarlanmaktadır. Macera parkı kurulumu doğa ile iç içe olması talebi genellikle orman içinde uygulanmaktadır. Doğal ortamın sağlanamaması durumunda alternatif çalışma olarak işlenmiş direkler üzerinde de yüksek ip parkuru uygulamaları yapılmaktadır. Ayrıca çelik yapı üzerine uygulanan yüksek ip parkuru örnekleri ile de kapalı alan macera parkuru çalışmaları da yapılmaktadır.


Macera parkı çalışmalarının temel yapısını oluşturan yüksek ip parkuru geleneksel örnekleri, asma köprü, burma köprüsü, dönen silindir, denge basamağı, ağ geçişi, yatay duvar geçişi, tekli veya ikili halat geçişi vb. çeşitlendirilebileceği gibi HARDE WERK özel tasarım oyunları içeriği ile çeşitlendirilmektedir. HARDE WERK ekibinin tecrübesi ve sürekli iyileştirme ve geliştirme odaklı bakış açısı sizlere ayrıca farklı konseptlerde eğlenceler ve yeni meydan okumalar sunmaktadır.


Yüksek ip parkuru üzerinde katılımcıların güvenliği, tüm koşum emniyet kemerleri ve akıllı emniyet sistemi bulunan düşüş durdurucu ekipmanları kuşanarak sağlanır. Ayrıca eğitmenler ve rehberler tarafından gözlem altında olur. HARDE WERK görevli personelinizin eğitimi konusunda size tüm tecrübelerini ve dikkat edilebilecek tüm hususları aktarmaktadır. HARDE WERK parkurlar inşa etmesinin yanı sıra ortam güvenliği konusunda da sizlere destek olmaktan memnuniyet duyar.


HARDE WERK, macera parkı yüksek ip parkuru çalışmalarında ekolojik sisteme uygun kriterler altında çalışmalarını sürdürür. Doğal ortam çalışmalarında tasarımlarını ekolojik yapıya göre uyarlayarak ortamın içinde bir bütünlük oluşturmayı taahhüt eder.

PLANLIYORUZ

ÜRETİYORUZ

KURUYORUZ

YÜKSEK İP PARKURU

DEV SALINCAK

ZİPLİNE

AĞ PARKURU

ALÇAK İP PARKURU

İNSAN SAPANI

TIRMANMA DUVARI

AĞ TRAMBOLİN