Tırmanma Duvarı

Çocuklar tırmanmayı severler, çünkü tırmanmak onlara doğal olarak eğlenceli gelen hareket türüdür. Yapılan birçok araştırma tırmanma duvarının çocuklar ürerinde olumlu etkilerini göstermektedir. Tırmanış, çocukların odaklanma, konsantrasyon ve sabır gösterme kabiliyetlerini geliştirmektedir. Tırmanma duvarı, çocuklar için bir hedef belirleme ve bu hedefe ulaşmak için korkunun üstesinden gelme, güven ve becerilerini geliştirme imkanı sunmaktadır. Ayrıca, koordinasyon, esneklik ve vücut dengesini geliştirir. Tırmanış aynı zamanda, çocuklar için akciğer ve kalp sağlığı için kardiyovasküler egzersiz ortamı sunar; çocukların kas iskelet dokusunu güçlendirip, hareketli ve daha az sağlık riski barındıran bir vücut sunar.


Tırmanma duvarını; yetişkinler için tırmanma duvarı, daha çok tırmanış sporu için antrenman ortamı veya yarışma ortamı olarak tasarlanan duvarlar; çocuklar için tırmanma duvarı; çocukların eğlenmesini ön plana çıkaran konsept figürlerden oluşan duvarlar olmak üzere iki kategoride sınıflandırabiliriz. Açık alan veya kapalı alan uygulamaları olarak çeşitli zorlukta tasarım üzerine inşa edilen duvarlar imal edebileceğimiz gibi tamamen çocukların eğlenmesini ön plana çıkabilecek konsept figürler kullanılarak da tasarımlar sunmaktayız.


HARDE WERK markasıyla fikir aşamasından uygulamaya kadar tüm adımları kapsayacak şekilde proje mühendisliği ve imalat desteği sunuyoruz. Okul, üniversite ve spor salonu uygulamaları için orta seviyeden, ileri seviye tırmanış deneyimini kapsayacak tırmanma duvarı projelerimiz ile müşterilerimize profesyonel bir yaklaşım sunmaktayız. HARDE WERK yarışma standartlarını da kapsayacak şekilde kısa duvar veya uzun duvar tasarımlar sunmaktadır.

PLANLIYORUZ

ÜRETİYORUZ

KURUYORUZ

YÜKSEK İP PARKURU

DEV SALINCAK

ZİPLİNE

AĞ PARKURU

ALÇAK İP PARKURU

İNSAN SAPANI

TIRMANMA DUVARI

AĞ TRAMBOLİN