Alçak İp Parkuru

Macera parkının gelişime en çok katkı sağlayan yapısı, alçak ip parkuru çalışmaları daha çok ekip çalışması, iletişim, sorumluluk, beceriler ve ekip bağı gibi kombinasyonlar üzerine temalardan tasarlanmaktadır. Özellikle grup çalışmalarında katılımcıların farklı yeteneklerini birleştirerek harika bir gelişim ortamı oluşturan parkur, doğal alana uyum sağlayan planda ip, halat ve ahşabın başarılı kombinasyonlarını sunmaktadır.


Alçak ip parkuru uygulamaları size ve misafirlerinize özel tema üzerinde kapalı alan uygulamaları olarak da sunulabilir. Nispeten düşük kurulum maliyeti ve uygulama alanı üzerinde çeşitliliği ile macera parkı ziyaretçileri için çekici bir ortam sunmaktadır. Alçak ip parkuru grup oyunları ayrıca güvenlik donanımı gereksinimi de duymamaktadır. Ayrıca macera parkı içerisinde konumlandırılan bir alçak ip parkuru örneğini grup misafirleriniz için bir bağ güçlendirme alanı olarak da düşünebilirsiniz.


HARDE WERK benimsediği güvenli, yenilikçi, yaratıcı ve profesyonel yaklaşımla kullanıcıların iletişim, problem çözme, risk alma ve liderlik becerilerini geliştirebileceği alçak ip parkurları sunmaktadır.

PLANLIYORUZ

ÜRETİYORUZ

KURUYORUZ

YÜKSEK İP PARKURU

DEV SALINCAK

ZİPLİNE

AĞ PARKURU

ALÇAK İP PARKURU

İNSAN SAPANI

TIRMANMA DUVARI

AĞ TRAMBOLİN