Ağ Parkuru

Ağ parkuru oyunları genellikle çocuk ziyaretçilere özel tasarımlar içeren oyun gruplarıdır. Ağ parkuru oyunları seçilirken çocukların eğlenirken kişisel gelişimine katkı sağlayacak; karar verme, çözüm üretme, bedeninin sınırlarını keşfetme gibi yetilerini geliştirmeyi hedeflenir.


Ağ parkuru imalatı, klasik ip parkuru örnekleri gibi bir dizi sıralı oyun içeren parkurlar şeklinde tasarlanabileceği gibi ağ tünellerinden tırmanarak birden fazla oyun katının birbirine bağlandığı çok katlı parkurlar da olabilir. Ağ parkuru tasarımında önemli iki faktör; güvenlik ağları standardına uygun ürün seçimi ve çocukların yaralanma veya sakatlanmalarına sebep olabilecek yapısal uygulamalardan kaçınmaktır.


Talep üzerine doğa içinde, ağaçlar üzerinde parkurlar oluşturulabileceği gibi; ahşap veya çelik destekler üzerinde tasarlanmış iç mekan uygulamaları da mümkündür. HARDE WERK tüm günü küçük misafirleriniz mutluluk çığlıklarıyla yankılanan keyifli parkurlar sunmaktadır. Belirtmeden geçmeyelim; içimizdeki çocuk bu parkura yansıtılıyor!

PLANLIYORUZ

ÜRETİYORUZ

KURUYORUZ

YÜKSEK İP PARKURU

DEV SALINCAK

ZİPLİNE

AĞ PARKURU

ALÇAK İP PARKURU

İNSAN SAPANI

TIRMANMA DUVARI

AĞ TRAMBOLİN